header foto
 

JO14-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Julius Moormann
Assistent Coach Andrea Matteman
Team manager Karen Balvers-wong
Trainer Julius Moormann
Assistent Trainer Ton Bouman
Scheidsrechter coördinator Michiel van Ardenne
Scheidsrechter coördinator Marc Balvers
Scheidsrechter coördinator Bregtje van Dam
Scheidsrechter coördinator Anouk Roelofs
BarMedewerker Aimée Eichperger
BarMedewerker Judith Neidt - Willekes
BarMedewerker Joost van de Weg
BarHoofd Wouter Dijkstra
Veldcoördinator Nienke Hamaker
Veldcoördinator Jeroen van Welsenes
Evenementen Andrea Matteman

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Abcoude JO14-1 10 22 7 1 2
2 Alliance JO14-1 10 21 7 0 3
3 Alkmaar JO14-1 10 17 5 2 3
4 Castricum/Terriërs JO14-1 10 17 5 2 3
5 IJburg JO14-1 10 8 2 2 6
6 HBS JO14-2 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Abcoude JO14-1 HBS JO14-2 (8-0)final
Alliance JO14-1 Alkmaar JO14-1 (2-4)final
IJburg JO14-1 Castricum/Terriërs JO14-1 (1-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Alkmaar JO14-1 IJburg JO14-1 (4-4)final
Castricum/Terriërs JO14-1 Abcoude JO14-1 (3-3)final
HBS JO14-2 Alliance JO14-1 (0-5)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Abcoude JO14-1 Alkmaar JO14-1 (7-4)final
IJburg JO14-1 Alliance JO14-1 (1-6)final
Castricum/Terriërs JO14-1 HBS JO14-2 (5-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
IJburg JO14-1 HBS JO14-2 (5-0)final
Alkmaar JO14-1 Castricum/Terriërs JO14-1 (1-1)final
Alliance JO14-1 Abcoude JO14-1 (2-3)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Abcoude JO14-1 IJburg JO14-1 (5-1)final
Castricum/Terriërs JO14-1 Alliance JO14-1 (0-9)final
HBS JO14-2 Alkmaar JO14-1 (1-7)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Alkmaar JO14-1 Alliance JO14-1 (0-9)final
HBS JO14-2 Abcoude JO14-1 (0-5)final
Castricum/Terriërs JO14-1 IJburg JO14-1 (6-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Abcoude JO14-1 Castricum/Terriërs JO14-1 (0-1)scheduled
IJburg JO14-1 Alkmaar JO14-1 (3-4)final
Alliance JO14-1 HBS JO14-2 (11-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Alkmaar JO14-1 Abcoude JO14-1 (7-3)final
Alliance JO14-1 IJburg JO14-1 (6-1)final
HBS JO14-2 Castricum/Terriërs JO14-1 (1-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Castricum/Terriërs JO14-1 Alkmaar JO14-1 (4-1)final
Abcoude JO14-1 Alliance JO14-1 (5-4)final
HBS JO14-2 IJburg JO14-1 (3-3)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Alliance JO14-1 Castricum/Terriërs JO14-1 (1-0)final
IJburg JO14-1 Abcoude JO14-1 (2-9)final
Alkmaar JO14-1 HBS JO14-2 (5-1)final