header foto
 

JO16-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wouter Gezang
Team manager Adrienne van Os van Randen
Team manager Sam Stroomer
Trainer Erik Schreuder
Scheidsrechter coördinator Wouter Herremans
Scheidsrechter coördinator Bart van der Meer
Scheidsrechter coördinator Willem Peletier
Scheidsrechter coördinator Alto Sierksma
BarMedewerker Natalie Brouwer-van Doorn
BarMedewerker Ingrid Burger
BarMedewerker Lisette van Elk
BarHoofd Jeran Grootfaam
Veldcoördinator Simon Godijn
Veldcoördinator Jan-Karel Koolen
Evenementen Jacobine Lotgering
Evenementen Martine Schmidt

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hoorn (WFHC) JO16-1 10 22 7 1 2
2 Weesp JO16-1 10 19 6 1 3
3 Naarden JO16-2 10 16 5 1 4
4 IJburg JO16-1 10 11 3 2 5
5 Alkmaar JO16-1 10 9 2 3 5
6 HIC JO16-1 10 8 2 2 6

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Weesp JO16-1 IJburg JO16-1 (8-0)final
Alkmaar JO16-1 HIC JO16-1 (4-3)scheduled
Hoorn (WFHC) JO16-1 Naarden JO16-2 (3-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
IJburg JO16-1 Alkmaar JO16-1 (5-4)scheduled
HIC JO16-1 Hoorn (WFHC) JO16-1 (0-3)final
Naarden JO16-2 Weesp JO16-1 (2-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Hoorn (WFHC) JO16-1 Alkmaar JO16-1 (5-0)scheduled
Naarden JO16-2 IJburg JO16-1 (2-2)final
Weesp JO16-1 HIC JO16-1 (3-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HIC JO16-1 Naarden JO16-2 (5-2)final
Alkmaar JO16-1 Weesp JO16-1 (3-3)scheduled
Hoorn (WFHC) JO16-1 IJburg JO16-1 (2-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Weesp JO16-1 Hoorn (WFHC) JO16-1 (1-3)final
Naarden JO16-2 Alkmaar JO16-1 (5-1)scheduled
IJburg JO16-1 HIC JO16-1 (4-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
HIC JO16-1 Alkmaar JO16-1 (2-2)final
IJburg JO16-1 Weesp JO16-1 (2-3)final
Naarden JO16-2 Hoorn (WFHC) JO16-1 (5-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Weesp JO16-1 Naarden JO16-2 (3-5)final
Hoorn (WFHC) JO16-1 HIC JO16-1 (3-3)final
Alkmaar JO16-1 IJburg JO16-1 (3-3)scheduled
ZATERDAG 11 MEI 2024
Alkmaar JO16-1 Hoorn (WFHC) JO16-1 (1-5)final
HIC JO16-1 Weesp JO16-1 (4-6)final
WOENSDAG 15 MEI 2024
IJburg JO16-1 Naarden JO16-2 (1-4)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
IJburg JO16-1 Hoorn (WFHC) JO16-1 (5-1)final
Weesp JO16-1 Alkmaar JO16-1 (4-3)final
Naarden JO16-2 HIC JO16-1 (5-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Hoorn (WFHC) JO16-1 Weesp JO16-1 (2-1)final
HIC JO16-1 IJburg JO16-1 (5-2)final
Alkmaar JO16-1 Naarden JO16-2 (3-2)final