header foto
 

JO16-2

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bas Ritzen
Assistent Coach Pascal Belfroid
Assistent Coach Micha de Nijs
Team manager Mia Smalbil
Team manager Laura Wind
Trainer Joost Endlich
Trainer Herbert Schippers
Scheidsrechter coördinator Bas Geldermans
Scheidsrechter coördinator Marc Heinze
Scheidsrechter coördinator Julius Moormann
Scheidsrechter coördinator Jesse Oelering
Scheidsrechter coördinator Norbert Vis
BarMedewerker Manon Elmers
BarMedewerker Riet Schroven
BarHoofd Sandra Leffers
BarHoofd Floor Schneemann
Veldcoördinator Madeline Maingay
Veldcoördinator José Verstay
Evenementen Leonie Ritzen-kao
Evenementen Jitske Zengerink

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 VVV JO16-1 10 23 7 2 1
2 AthenA JO16-3 10 19 6 1 3
3 Overbos JO16-1 10 18 6 0 4
4 Pinoké JO16-2 10 16 5 1 4
5 Hurley JO16-3 10 9 2 3 5
6 IJburg JO16-2 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
VVV JO16-1 IJburg JO16-2 (9-2)scheduled
AthenA JO16-3 Pinoké JO16-2 (1-3)final
Hurley JO16-3 Overbos JO16-1 (1-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
IJburg JO16-2 Hurley JO16-3 (2-2)final
Overbos JO16-1 AthenA JO16-3 (2-7)final
Pinoké JO16-2 VVV JO16-1 (4-5)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Overbos JO16-1 Pinoké JO16-2 (6-4)final
AthenA JO16-3 IJburg JO16-2 (6-1)final
Hurley JO16-3 VVV JO16-1 (3-6)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
VVV JO16-1 AthenA JO16-3 (7-6)final
Hurley JO16-3 Pinoké JO16-2 (6-3)final
IJburg JO16-2 Overbos JO16-1 (0-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Overbos JO16-1 VVV JO16-1 (3-2)scheduled
AthenA JO16-3 Hurley JO16-3 (5-4)final
Pinoké JO16-2 IJburg JO16-2 (5-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Overbos JO16-1 Hurley JO16-3 (3-2)final
IJburg JO16-2 VVV JO16-1 (1-5)scheduled
Pinoké JO16-2 AthenA JO16-3 (2-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
VVV JO16-1 Pinoké JO16-2 (6-4)final
AthenA JO16-3 Overbos JO16-1 (5-3)final
Hurley JO16-3 IJburg JO16-2 (4-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
VVV JO16-1 Hurley JO16-3 (3-3)scheduled
Pinoké JO16-2 Overbos JO16-1 (5-2)final
IJburg JO16-2 AthenA JO16-3 (1-6)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Overbos JO16-1 IJburg JO16-2 (6-2)final
Pinoké JO16-2 Hurley JO16-3 (3-3)scheduled
AthenA JO16-3 VVV JO16-1 (5-5)scheduled
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Hurley JO16-3 AthenA JO16-3 (3-4)final
VVV JO16-1 Overbos JO16-1 (5-4)scheduled
IJburg JO16-2 Pinoké JO16-2 (3-4)final