header foto
 

JO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach David Leinwand recte Rein
Assistent Coach Menno Weij
Team manager Lilian Smid
Trainer Julius Moormann
Scheidsrechter coördinator Omar Ramadan
Scheidsrechter coördinator Tijs Timmerman
BarMedewerker Jonna van der Krift
BarMedewerker Felix Lankester
BarMedewerker Marieke Oostwegel
BarHoofd Erwin van der Tuin
Veldcoördinator Emmeke Eijkelkamp
Veldcoördinator Madeline Maingay
Evenementen Sandra Vingerling

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 VVV JO18-1 14 37 12 1 1
2 Mijdrecht JO18-1 14 34 11 1 2
3 Myra JO18-2 14 31 10 1 3
4 Rood-Wit JO18-2 14 27 9 0 5
5 Amsterdam JO18-4 14 12 5 0 9
6 FIT JO18-2 14 10 3 1 10
7 IJburg JO18-2 14 9 4 0 10
8 Pinoké JO18-4 14 0 0 0 14

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Pinoké JO18-4 Rood-Wit JO18-2 (2-4)final
FIT JO18-2 Myra JO18-2 (1-4)final
Mijdrecht JO18-1 VVV JO18-1 (5-1)scheduled
IJburg JO18-2 Amsterdam JO18-4 (2-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
VVV JO18-1 IJburg JO18-2 (2-1)final
Rood-Wit JO18-2 Mijdrecht JO18-1 (1-2)final
Myra JO18-2 Pinoké JO18-4 (6-1)final
Amsterdam JO18-4 FIT JO18-2 (6-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
FIT JO18-2 IJburg JO18-2 (2-4)final
Pinoké JO18-4 Amsterdam JO18-4 (5-8)final
Rood-Wit JO18-2 VVV JO18-1 (2-3)scheduled
Mijdrecht JO18-1 Myra JO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Myra JO18-2 Rood-Wit JO18-2 (4-3)final
Amsterdam JO18-4 Mijdrecht JO18-1 (2-5)final
VVV JO18-1 FIT JO18-2 (1-1)final
IJburg JO18-2 Pinoké JO18-4 (3-1)final
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Pinoké JO18-4 FIT JO18-2 (2-6)final
ZATERDAG 10 FEBRUARI 2024
Myra JO18-2 VVV JO18-1 (2-3)final
MAANDAG 26 FEBRUARI 2024
Mijdrecht JO18-1 IJburg JO18-2 (9-1)final
DONDERDAG 29 FEBRUARI 2024
Rood-Wit JO18-2 Amsterdam JO18-4 (4-3)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
Pinoké JO18-4 VVV JO18-1 (1-7)final
FIT JO18-2 Mijdrecht JO18-1 (1-4)scheduled
Amsterdam JO18-4 Myra JO18-2 (4-5)final
IJburg JO18-2 Rood-Wit JO18-2 (2-5)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Rood-Wit JO18-2 FIT JO18-2 (7-1)final
VVV JO18-1 Amsterdam JO18-4 (6-3)scheduled
Myra JO18-2 IJburg JO18-2 (7-1)final
Mijdrecht JO18-1 Pinoké JO18-4 (8-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Amsterdam JO18-4 IJburg JO18-2 (3-1)final
VVV JO18-1 Mijdrecht JO18-1 (3-2)scheduled
Rood-Wit JO18-2 Pinoké JO18-4 (9-0)final
Myra JO18-2 FIT JO18-2 (4-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Mijdrecht JO18-1 Rood-Wit JO18-2 (6-5)final
Pinoké JO18-4 Myra JO18-2 (1-2)final
FIT JO18-2 Amsterdam JO18-4 (5-3)final
IJburg JO18-2 VVV JO18-1 (0-5)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Myra JO18-2 Mijdrecht JO18-1 (2-0)final
IJburg JO18-2 FIT JO18-2 (5-1)scheduled
Amsterdam JO18-4 Pinoké JO18-4 (9-3)final
VVV JO18-1 Rood-Wit JO18-2 (4-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Rood-Wit JO18-2 Myra JO18-2 (3-2)final
FIT JO18-2 VVV JO18-1 (1-3)final
Mijdrecht JO18-1 Amsterdam JO18-4 (5-4)final
Pinoké JO18-4 IJburg JO18-2 (2-6)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
FIT JO18-2 Pinoké JO18-4 (7-1)final
VVV JO18-1 Myra JO18-2 (2-1)final
Amsterdam JO18-4 Rood-Wit JO18-2 (3-6)final
IJburg JO18-2 Mijdrecht JO18-1 (0-6)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
VVV JO18-1 Pinoké JO18-4 (10-0)scheduled
Mijdrecht JO18-1 FIT JO18-2 (9-1)final
Rood-Wit JO18-2 IJburg JO18-2 (10-4)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Myra JO18-2 Amsterdam JO18-4 (13-3)final
IJburg JO18-2 FIT JO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Pinoké JO18-4 Mijdrecht JO18-1 (2-11)final
FIT JO18-2 Rood-Wit JO18-2 (3-6)final
IJburg JO18-2 Myra JO18-2 (0-2)final
Amsterdam JO18-4 VVV JO18-1 (2-3)final