header foto
 

MO16-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Zoe van Dijk
Coach Bernd Feenstra
Coach Evie Luschen
Team manager Anke Balt-Janssen
Team manager Bonnie van Leeuwen
Trainer Zoe van Dijk
Trainer Evie Luschen
Scheidsrechter coördinator Roel van Summeren
Scheidsrechter coördinator Tijs Timmerman
Scheidsrechter coördinator Stephan Trentmann
Scheidsrechter coördinator Gert peter Vos
BarMedewerker Claire Berkhout
BarMedewerker Reina Hemmes
BarMedewerker Joreen Roben
BarHoofd Robin de Vries
Veldcoördinator Friso Janmaat
Veldcoördinator Ivo Scheffer
Evenementen Bonnie van Leeuwen
Evenementen Kasper Wenneker

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJburg MO16-1 10 30 10 0 0
2 FIT MO16-1 10 18 6 0 4
3 Hoorn (WFHC) MO16-1 10 13 4 1 5
4 Xenios MO16-2 10 12 4 0 6
5 AthenA MO16-2 10 9 3 0 7
6 Pinoké MO16-3 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
FIT MO16-1 Pinoké MO16-3 (4-0)final
Hoorn (WFHC) MO16-1 Xenios MO16-2 (2-3)final
AthenA MO16-2 IJburg MO16-1 (0-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Xenios MO16-2 AthenA MO16-2 (5-0)final
Pinoké MO16-3 Hoorn (WFHC) MO16-1 (2-4)final
IJburg MO16-1 FIT MO16-1 (5-1)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Hoorn (WFHC) MO16-1 IJburg MO16-1 (2-5)final
Pinoké MO16-3 Xenios MO16-2 (3-2)final
FIT MO16-1 AthenA MO16-2 (4-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
FIT MO16-1 Xenios MO16-2 (2-1)final
AthenA MO16-2 Hoorn (WFHC) MO16-1 (6-1)final
IJburg MO16-1 Pinoké MO16-3 (3-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Hoorn (WFHC) MO16-1 FIT MO16-1 (1-2)scheduled
Xenios MO16-2 IJburg MO16-1 (4-8)final
Pinoké MO16-3 AthenA MO16-2 (3-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
IJburg MO16-1 AthenA MO16-2 (4-0)final
Pinoké MO16-3 FIT MO16-1 (2-6)scheduled
Xenios MO16-2 Hoorn (WFHC) MO16-1 (1-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Hoorn (WFHC) MO16-1 Pinoké MO16-3 (0-0)final
FIT MO16-1 IJburg MO16-1 (2-5)final
AthenA MO16-2 Xenios MO16-2 (4-0)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Xenios MO16-2 Pinoké MO16-3 (0-0)postponed
IJburg MO16-1 Hoorn (WFHC) MO16-1 (4-2)final
AthenA MO16-2 FIT MO16-1 (1-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Xenios MO16-2 FIT MO16-1 (5-3)scheduled
Hoorn (WFHC) MO16-1 AthenA MO16-2 (6-1)final
Pinoké MO16-3 IJburg MO16-1 (1-3)final
WOENSDAG 5 JUNI 2024
Xenios MO16-2 Pinoké MO16-3 (3-0)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
FIT MO16-1 Hoorn (WFHC) MO16-1 (0-1)scheduled
IJburg MO16-1 Xenios MO16-2 (4-1)final
AthenA MO16-2 Pinoké MO16-3 (5-3)final