header foto
 

MO12-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Onno Hekman
Coach Noah Leinwand recte Rein
Assistent Coach Neil Tjin
Team manager Marieke Dijkema
Trainer Noah Leinwand recte Rein
Assistent Trainer Neil Tjin
Coördinatie spelleiding Martijn Groot
Coördinatie spelleiding Onno Hekman
Coördinatie spelleiding Monique Hekman
Coördinatie spelleiding Sander van der Hulle
Coördinatie spelleiding Rutger Stut
BarMedewerker Egbert Dijkstra
BarMedewerker Patricia van Hemert
BarMedewerker Vera Koeman
BarHoofd Sanne Wieske
Veldcoördinator Christian Schultz

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit MO12-5 10 30 10 0 0
2 Myra MO12-5 10 21 7 0 3
3 AMVJ MO12-4 10 16 5 1 4
4 Mijdrecht MO12-2 10 13 4 1 5
5 Hisalis MO12-2 10 6 2 0 8
6 IJburg MO12-4 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
AMVJ MO12-4 Hisalis MO12-2 (8-0)final
Rood-Wit MO12-5 IJburg MO12-4 (11-1)final
Mijdrecht MO12-2 Myra MO12-5 (0-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
IJburg MO12-4 Mijdrecht MO12-2 (4-7)final
Hisalis MO12-2 Rood-Wit MO12-5 (0-3)final
Myra MO12-5 AMVJ MO12-4 (2-5)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
AMVJ MO12-4 Mijdrecht MO12-2 (1-1)final
Hisalis MO12-2 IJburg MO12-4 (3-1)final
Rood-Wit MO12-5 Myra MO12-5 (3-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Mijdrecht MO12-2 Rood-Wit MO12-5 (0-4)final
Myra MO12-5 Hisalis MO12-2 (7-1)final
AMVJ MO12-4 IJburg MO12-4 (2-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Hisalis MO12-2 Mijdrecht MO12-2 (1-6)final
Rood-Wit MO12-5 AMVJ MO12-4 (3-1)final
IJburg MO12-4 Myra MO12-5 (4-8)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Hisalis MO12-2 AMVJ MO12-4 (1-6)final
Myra MO12-5 Mijdrecht MO12-2 (5-0)final
IJburg MO12-4 Rood-Wit MO12-5 (0-8)final
VRIJDAG 19 APRIL 2024
Rood-Wit MO12-5 Hisalis MO12-2 (11-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
AMVJ MO12-4 Myra MO12-5 (2-3)final
Mijdrecht MO12-2 IJburg MO12-4 (13-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Myra MO12-5 Rood-Wit MO12-5 (0-2)final
IJburg MO12-4 Hisalis MO12-2 (1-2)final
Mijdrecht MO12-2 AMVJ MO12-4 (2-5)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Hisalis MO12-2 Myra MO12-5 (1-8)final
Rood-Wit MO12-5 Mijdrecht MO12-2 (5-2)final
IJburg MO12-4 AMVJ MO12-4 (0-6)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Mijdrecht MO12-2 Hisalis MO12-2 (5-2)final
AMVJ MO12-4 Rood-Wit MO12-5 (1-3)final
Myra MO12-5 IJburg MO12-4 (8-0)final