header foto
 

MO16-3

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Heleen Noijons
Assistent Coach Rokus van 't Riet
Team manager Cynthia Beste
Team manager Jeanette Kok
Trainer Ton Bouman
Assistent Trainer Rokus van 't Riet
Scheidsrechter coördinator Christian van Drumpt
Scheidsrechter coördinator Peter Huisers
Scheidsrechter coördinator Tim Klein Haneveld
Scheidsrechter coördinator Inez Van Den Berg
BarMedewerker Erwin Eikema
BarMedewerker Kitty Helmich
BarMedewerker Gerrit Mulder
BarMedewerker Annemarie Smit
BarMedewerker Saskia Steenbergen
BarHoofd Hans Huijg
BarHoofd Iwan Nanhoe
Veldcoördinator Merin van Drumpt
Veldcoördinator Heidi Koggel
Veldcoördinator Inez Van Den Berg
Evenementen Joyce Bek
Evenementen Monique Berkhout

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Qui Vive MO16-2 10 23 7 2 1
2 IJburg MO16-3 10 21 7 0 3
3 Pinoké MO16-4 10 17 5 2 3
4 AthenA MO16-4 10 15 4 3 3
5 Amsterdam MO16-5 10 4 1 1 8
6 AMVJ MO16-4 10 4 0 4 6

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Amsterdam MO16-5 IJburg MO16-3 (3-5)final
Qui Vive MO16-2 AthenA MO16-4 (2-2)final
Pinoké MO16-4 AMVJ MO16-4 (2-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
IJburg MO16-3 Qui Vive MO16-2 (2-4)final
AMVJ MO16-4 Amsterdam MO16-5 (2-3)final
AthenA MO16-4 Pinoké MO16-4 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Qui Vive MO16-2 AMVJ MO16-4 (5-2)final
IJburg MO16-3 AthenA MO16-4 (3-2)final
Amsterdam MO16-5 Pinoké MO16-4 (2-5)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Pinoké MO16-4 Qui Vive MO16-2 (0-6)final
AMVJ MO16-4 IJburg MO16-3 (1-2)final
Amsterdam MO16-5 AthenA MO16-4 (1-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Qui Vive MO16-2 Amsterdam MO16-5 (10-1)final
AthenA MO16-4 AMVJ MO16-4 (2-2)final
IJburg MO16-3 Pinoké MO16-4 (1-5)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
IJburg MO16-3 Amsterdam MO16-5 (5-0)final
AMVJ MO16-4 Pinoké MO16-4 (2-2)final
AthenA MO16-4 Qui Vive MO16-2 (3-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Qui Vive MO16-2 IJburg MO16-3 (1-0)final
Pinoké MO16-4 AthenA MO16-4 (3-3)final
Amsterdam MO16-5 AMVJ MO16-4 (3-3)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
AthenA MO16-4 IJburg MO16-3 (1-3)final
AMVJ MO16-4 Qui Vive MO16-2 (1-1)final
Pinoké MO16-4 Amsterdam MO16-5 (7-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Qui Vive MO16-2 Pinoké MO16-4 (5-3)final
AthenA MO16-4 Amsterdam MO16-5 (4-2)final
IJburg MO16-3 AMVJ MO16-4 (6-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Amsterdam MO16-5 Qui Vive MO16-2 (2-6)final
Pinoké MO16-4 IJburg MO16-3 (1-6)final
AMVJ MO16-4 AthenA MO16-4 (1-7)final