header foto
 

MO18-2

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maurice Danel
Coach Astrid van der Vorm
Assistent Coach Maurice Danel
Team manager Maurice Vlaminkx
Scheidsrechter coördinator Ferd de Bruijn
Scheidsrechter coördinator Henri Snel
Scheidsrechter coördinator Roel van Summeren
Scheidsrechter coördinator Jan Bouwe Van den Berg
BarMedewerker Mariette Broesterhuizen
BarMedewerker Senne van Drumpt
BarMedewerker Mia Smalbil
BarHoofd Ella van den Berg
Veldcoördinator Mia Smalbil
Veldcoördinator Steven Van Muijden
Evenementen Angela Ursem-pleiter
Evenementen Jolanda van der Veen

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Purmerend MO18-1 14 33 10 3 1
2 Kraaien MO18-1 14 32 10 2 2
3 IJburg MO18-2 14 29 9 2 3
4 FIT MO18-2 14 23 7 2 5
5 Abcoude MO18-1 14 14 5 2 7
6 Qui Vive MO18-2 14 14 4 2 8
7 Amsterdam MO18-7 14 10 3 1 10
8 Xenios MO18-2 14 3 1 0 13

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Qui Vive MO18-2 IJburg MO18-2 (3-4)final
Kraaien MO18-1 Amsterdam MO18-7 (5-1)final
Xenios MO18-2 FIT MO18-2 (2-7)final
Purmerend MO18-1 Abcoude MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Amsterdam MO18-7 Qui Vive MO18-2 (3-3)final
FIT MO18-2 Purmerend MO18-1 (1-2)final
Abcoude MO18-1 Kraaien MO18-1 (1-6)final
IJburg MO18-2 Xenios MO18-2 (9-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Abcoude MO18-1 Amsterdam MO18-7 (0-4)final
Xenios MO18-2 Qui Vive MO18-2 (1-2)final
Kraaien MO18-1 FIT MO18-2 (3-3)final
Purmerend MO18-1 IJburg MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
FIT MO18-2 Abcoude MO18-1 (4-3)final
Qui Vive MO18-2 Purmerend MO18-1 (0-7)scheduled
Amsterdam MO18-7 Xenios MO18-2 (3-2)final
IJburg MO18-2 Kraaien MO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Kraaien MO18-1 Qui Vive MO18-2 (2-2)final
FIT MO18-2 Amsterdam MO18-7 (3-1)final
Abcoude MO18-1 IJburg MO18-2 (1-1)scheduled
Purmerend MO18-1 Xenios MO18-2 (7-1)final
DONDERDAG 29 FEBRUARI 2024
Abcoude MO18-1 IJburg MO18-2 (3-4)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Qui Vive MO18-2 Abcoude MO18-1 (0-1)final
Xenios MO18-2 Kraaien MO18-1 (0-8)final
Purmerend MO18-1 Amsterdam MO18-7 (4-3)final
IJburg MO18-2 FIT MO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Kraaien MO18-1 Purmerend MO18-1 (0-2)final
FIT MO18-2 Qui Vive MO18-2 (6-1)final
Abcoude MO18-1 Xenios MO18-2 (2-1)final
Amsterdam MO18-7 IJburg MO18-2 (1-8)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Amsterdam MO18-7 Kraaien MO18-1 (0-8)final
IJburg MO18-2 Qui Vive MO18-2 (7-0)final
Abcoude MO18-1 Purmerend MO18-1 (1-1)final
FIT MO18-2 Xenios MO18-2 (8-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Xenios MO18-2 IJburg MO18-2 (3-5)final
Qui Vive MO18-2 Amsterdam MO18-7 (5-0)final
Purmerend MO18-1 FIT MO18-2 (5-2)final
Kraaien MO18-1 Abcoude MO18-1 (3-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
FIT MO18-2 Kraaien MO18-1 (1-5)final
Qui Vive MO18-2 Xenios MO18-2 (1-2)final
Amsterdam MO18-7 Abcoude MO18-1 (3-4)final
IJburg MO18-2 Purmerend MO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Kraaien MO18-1 IJburg MO18-2 (4-3)final
Xenios MO18-2 Amsterdam MO18-7 (3-4)final
Abcoude MO18-1 FIT MO18-2 (2-1)final
Purmerend MO18-1 Qui Vive MO18-2 (4-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Amsterdam MO18-7 FIT MO18-2 (1-6)final
Qui Vive MO18-2 Kraaien MO18-1 (1-2)final
Xenios MO18-2 Purmerend MO18-1 (1-12)final
IJburg MO18-2 Abcoude MO18-1 (2-0)final
DINSDAG 23 APRIL 2024
Purmerend MO18-1 Amsterdam MO18-7 (3-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
FIT MO18-2 IJburg MO18-2 (7-3)final
Kraaien MO18-1 Xenios MO18-2 (11-0)final
Abcoude MO18-1 Qui Vive MO18-2 (2-5)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Purmerend MO18-1 Kraaien MO18-1 (2-1)final
Xenios MO18-2 Abcoude MO18-1 (1-7)final
Qui Vive MO18-2 FIT MO18-2 (5-4)final
IJburg MO18-2 Amsterdam MO18-7 (4-3)final