header foto
 

MO16-6

Ondersteuning

Functie Naam
Assistent Coach Xander Hagens
Assistent Coach Bas Laponder
Assistent Coach Milo van Velzen
Assistent Coach Peter Verhoeff
Assistent Coach Lars van Zomeren
Team manager Iris van Ouwerkerk
Trainer Joost Endlich
Assistent Trainer Marcella Assendelft
Scheidsrechter coördinator Addy van Schie
Scheidsrechter coördinator Gideon Swaab
Scheidsrechter coördinator Paul Veen
Scheidsrechter coördinator Wieger Vos
BarMedewerker Maaike van Doorn
BarMedewerker Rutger Haagsma
BarMedewerker Sanne Jennen
BarHoofd Marlies Post
Veldcoördinator Casper Polman
Veldcoördinator Zoricka Ronde
Evenementen Astrid Minderhoud

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alkmaar MO16-3 10 21 6 3 1
2 Alliance MO16-9 10 17 5 2 3
3 Myra MO16-5 10 16 5 1 4
4 AthenA MO16-7 10 11 4 2 4
5 IJburg MO16-6 10 9 2 3 5
6 Haarlem MO16-6 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Myra MO16-5 Alkmaar MO16-3 (2-7)final
IJburg MO16-6 AthenA MO16-7 (4-4)final
Alliance MO16-9 Haarlem MO16-6 (3-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Haarlem MO16-6 Myra MO16-5 (3-6)final
Alkmaar MO16-3 IJburg MO16-6 (2-1)final
AthenA MO16-7 Alliance MO16-9 (6-5)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Myra MO16-5 AthenA MO16-7 (10-3)final
Alliance MO16-9 IJburg MO16-6 (1-0)final
Haarlem MO16-6 Alkmaar MO16-3 (2-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
IJburg MO16-6 Myra MO16-5 (2-3)final
Alliance MO16-9 Alkmaar MO16-3 (2-2)final
AthenA MO16-7 Haarlem MO16-6 (4-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Alkmaar MO16-3 AthenA MO16-7 (4-3)final
Myra MO16-5 Alliance MO16-9 (2-1)final
Haarlem MO16-6 IJburg MO16-6 (3-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Alkmaar MO16-3 Myra MO16-5 (3-2)final
Haarlem MO16-6 Alliance MO16-9 (3-7)final
AthenA MO16-7 IJburg MO16-6 (2-5)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Myra MO16-5 Haarlem MO16-6 (4-2)final
Alliance MO16-9 AthenA MO16-7 (8-3)final
IJburg MO16-6 Alkmaar MO16-3 (4-4)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
IJburg MO16-6 Alliance MO16-9 (3-3)final
Alkmaar MO16-3 Haarlem MO16-6 (2-1)final
AthenA MO16-7 Myra MO16-5 (4-4)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Alkmaar MO16-3 Alliance MO16-9 (4-1)final
Myra MO16-5 IJburg MO16-6 (3-6)final
Haarlem MO16-6 AthenA MO16-7 (0-4)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
AthenA MO16-7 Alkmaar MO16-3 (5-4)final
IJburg MO16-6 Haarlem MO16-6 (1-2)final
Alliance MO16-9 Myra MO16-5 (4-3)final