header foto
 

MO18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Peter Apeldoorn
Assistent Coach Micha de Nijs
Team manager Charlie Dekkers
Team manager Emmanuelle Swart
Trainer Herbert Schippers
Scheidsrechter coördinator Rob Knigge
Scheidsrechter coördinator Sam le Mair
BarMedewerker Wigger Tenge
BarMedewerker Julia van der Toom
BarMedewerker Gea van Vlijmen
BarHoofd Gerda Polderman
Veldcoördinator Martijn Boot
Veldcoördinator Elske Van der Veer
Evenementen Martijn Boot
Evenementen Pamela Cools

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Myra MO18-4 12 33 11 0 1
2 Abcoude MO18-2 12 31 10 1 1
3 AthenA MO18-5 11 16 6 1 4
4 IJburg MO18-4 12 16 5 1 6
5 Hurley MO18-4 11 9 4 0 7
6 AMVJ MO18-5 12 8 2 2 8
7 Westerpark MO18-4 12 1 0 1 11

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
IJburg MO18-4 Hurley MO18-4 (3-2)final
Abcoude MO18-2 AthenA MO18-5 (6-1)scheduled
AMVJ MO18-5 Westerpark MO18-4 (6-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Myra MO18-4 Abcoude MO18-2 (2-0)final
AthenA MO18-5 IJburg MO18-4 (3-1)final
Hurley MO18-4 AMVJ MO18-5 (6-0)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
AMVJ MO18-5 AthenA MO18-5 (1-2)final
Westerpark MO18-4 Myra MO18-4 (1-2)final
IJburg MO18-4 Abcoude MO18-2 (4-7)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Myra MO18-4 IJburg MO18-4 (2-0)final
Abcoude MO18-2 AMVJ MO18-5 (2-1)final
Hurley MO18-4 Westerpark MO18-4 (7-1)scheduled
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
AMVJ MO18-5 IJburg MO18-4 (2-2)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Hurley MO18-4 Myra MO18-4 (0-15)final
MAANDAG 26 FEBRUARI 2024
AthenA MO18-5 Westerpark MO18-4 (4-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Abcoude MO18-2 Westerpark MO18-4 (7-1)final
AMVJ MO18-5 Myra MO18-4 (0-5)final
AthenA MO18-5 Hurley MO18-4 (1-8)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Myra MO18-4 AthenA MO18-5 (10-0)final
Hurley MO18-4 Abcoude MO18-2 (1-4)final
IJburg MO18-4 Westerpark MO18-4 (1-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Westerpark MO18-4 AMVJ MO18-5 (3-3)final
Hurley MO18-4 IJburg MO18-4 (0-6)scheduled
AthenA MO18-5 Abcoude MO18-2 (3-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Abcoude MO18-2 Myra MO18-4 (2-1)final
IJburg MO18-4 AthenA MO18-5 (3-7)scheduled
AMVJ MO18-5 Hurley MO18-4 (6-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Abcoude MO18-2 IJburg MO18-4 (7-1)scheduled
Myra MO18-4 Westerpark MO18-4 (8-0)final
AthenA MO18-5 AMVJ MO18-5 (3-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
AMVJ MO18-5 Abcoude MO18-2 (1-3)final
Westerpark MO18-4 Hurley MO18-4 (2-7)final
IJburg MO18-4 Myra MO18-4 (1-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
IJburg MO18-4 AMVJ MO18-5 (4-1)final
Myra MO18-4 Hurley MO18-4 (4-3)final
AthenA MO18-5 Westerpark MO18-4 (4-2)final
MAANDAG 22 APRIL 2024
Westerpark MO18-4 Abcoude MO18-2 (1-3)scheduled
ZATERDAG 18 MEI 2024
Myra MO18-4 AMVJ MO18-5 (9-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
AthenA MO18-5 Myra MO18-4 (1-11)final
Abcoude MO18-2 Hurley MO18-4 (11-1)final
Westerpark MO18-4 IJburg MO18-4 (0-1)final