header foto
 

MO16-7

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Margriet Manuel
Assistent Coach Anneliek van der Linde
Team manager Willemien Lameris
Trainer April van Domburg
Trainer Herbert Schippers
Assistent Trainer Margriet Manuel
Coördinatie spelleiding Benjamin van Leeuwen
Scheidsrechter coördinator Peter Dekker
Scheidsrechter coördinator Martijn Groot
Scheidsrechter coördinator Margriet Manuel
BarMedewerker Jacqueline van der Aa
BarMedewerker Edith Hooijkaas
BarMedewerker Noor Huige
BarMedewerker Kara Woods
BarHoofd Michiel de Vos
Veldcoördinator Yasmin Jil Biervliet
Veldcoördinator Tanja Koomen
Evenementen Tanja Koomen
Evenementen Andrea Matteman
Teamrol divers Vanoucka Latteri-meerman

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Purmerend MO16-3 10 26 8 2 0
2 Pinoké MO16-6 10 20 6 2 2
3 Abcoude MO16-3 10 15 5 0 5
4 AthenA MO16-8 10 12 3 3 4
5 HIC MO16-5 10 7 2 1 7
6 IJburg MO16-7 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HIC MO16-5 IJburg MO16-7 (2-0)final
Abcoude MO16-3 Purmerend MO16-3 (1-5)final
AthenA MO16-8 Pinoké MO16-6 (3-5)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Purmerend MO16-3 HIC MO16-5 (6-1)final
IJburg MO16-7 AthenA MO16-8 (5-2)final
Pinoké MO16-6 Abcoude MO16-3 (5-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HIC MO16-5 Abcoude MO16-3 (0-1)final
AthenA MO16-8 Purmerend MO16-3 (1-1)final
IJburg MO16-7 Pinoké MO16-6 (2-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HIC MO16-5 Pinoké MO16-6 (3-6)final
Purmerend MO16-3 IJburg MO16-7 (4-0)final
Abcoude MO16-3 AthenA MO16-8 (0-5)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
IJburg MO16-7 Abcoude MO16-3 (1-4)final
HIC MO16-5 AthenA MO16-8 (1-4)final
Pinoké MO16-6 Purmerend MO16-3 (1-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Purmerend MO16-3 Abcoude MO16-3 (4-1)final
IJburg MO16-7 HIC MO16-5 (1-2)final
Pinoké MO16-6 AthenA MO16-8 (4-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HIC MO16-5 Purmerend MO16-3 (1-3)final
Abcoude MO16-3 Pinoké MO16-6 (0-5)final
AthenA MO16-8 IJburg MO16-7 (6-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Purmerend MO16-3 AthenA MO16-8 (7-1)final
Pinoké MO16-6 IJburg MO16-7 (4-3)final
Abcoude MO16-3 HIC MO16-5 (4-2)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Pinoké MO16-6 HIC MO16-5 (3-1)final
IJburg MO16-7 Purmerend MO16-3 (4-4)final
AthenA MO16-8 Abcoude MO16-3 (1-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Purmerend MO16-3 Pinoké MO16-6 (4-3)final
AthenA MO16-8 HIC MO16-5 (1-1)final
Abcoude MO16-3 IJburg MO16-7 (5-3)final