header foto
 

JO16-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Roemer Steenaart
Assistent Coach Eric Donkersloot
Team manager Lieke Mur
Trainer Pepijn Sijtsma
Trainer Sim van der Tuin
Assistent Trainer Eric Donkersloot
Scheidsrechter coördinator Thomas van den Bergh
Scheidsrechter coördinator Hans Bokdam
Scheidsrechter coördinator Mark Creemers
Scheidsrechter coördinator Boris Gaasbeek
Scheidsrechter coördinator Roemer Steenaart
BarMedewerker Niels Broere
BarMedewerker Oscar Levelt
BarHoofd Jannike Oltmans
Veldcoördinator Nicky Maat
Evenementen Jan van Riel

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westerpark JO16-3 10 25 8 1 1
2 IJburg JO16-3 10 19 6 1 3
3 Pinoké JO16-5 10 15 5 0 5
4 Hisalis JO16-2 10 12 4 0 6
5 Alliance JO16-3 10 10 3 1 6
6 Myra JO16-3 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Alliance JO16-3 Westerpark JO16-3 (0-5)final
IJburg JO16-3 Hisalis JO16-2 (2-4)final
Pinoké JO16-5 Myra JO16-3 (5-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Hisalis JO16-2 Alliance JO16-3 (3-1)final
Westerpark JO16-3 Pinoké JO16-5 (2-0)final
Myra JO16-3 IJburg JO16-3 (3-8)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Alliance JO16-3 Myra JO16-3 (5-2)final
Hisalis JO16-2 Westerpark JO16-3 (1-2)final
IJburg JO16-3 Pinoké JO16-5 (5-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Pinoké JO16-5 Alliance JO16-3 (1-0)scheduled
Myra JO16-3 Hisalis JO16-2 (4-3)final
IJburg JO16-3 Westerpark JO16-3 (0-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Hisalis JO16-2 Pinoké JO16-5 (3-0)final
Alliance JO16-3 IJburg JO16-3 (2-11)final
Westerpark JO16-3 Myra JO16-3 (6-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Myra JO16-3 Pinoké JO16-5 (1-5)final
Hisalis JO16-2 IJburg JO16-3 (3-2)final
Westerpark JO16-3 Alliance JO16-3 (2-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Alliance JO16-3 Hisalis JO16-2 (4-3)final
Pinoké JO16-5 Westerpark JO16-3 (1-2)final
IJburg JO16-3 Myra JO16-3 (9-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Westerpark JO16-3 Hisalis JO16-2 (7-0)final
Myra JO16-3 Alliance JO16-3 (1-1)final
Pinoké JO16-5 IJburg JO16-3 (6-0)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Westerpark JO16-3 IJburg JO16-3 (2-3)final
Hisalis JO16-2 Myra JO16-3 (2-5)scheduled
Alliance JO16-3 Pinoké JO16-5 (5-1)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Pinoké JO16-5 Hisalis JO16-2 (4-1)final
IJburg JO16-3 Alliance JO16-3 (12-3)final
Myra JO16-3 Westerpark JO16-3 (2-4)final